Sprawdź co kupujesz >>

Lubię to!

Monitoring Domu

 

Monitoring & IT jako Instalator i Dystrybutor Elektronicznych Systemów Zabezpieczeń Obiektów i Mienia oferuje Państwu skuteczne rozwiązania zapewniające całodobowe zabezpieczenie domu i mieszkania.

 
Nasza niewielka firma posiada własnych wykwalifikowanych instalatorów oraz serwisantów. Nie korzystamy z usług firm zewnętrznych dlatego, też przy zakupie sprzętu można liczyć na montaż systemu alarmowego lub montaż monitoringu w atrakcyjnej cenie.
 
Informacji na temat:
Ile kosztuje instalacja Monitoringu domu oraz jaka jest cena założenia Systemu Alarmowego w domu możesz zasięgnąć kontaktując się znami przez
formularz kontaktowy na stronie, 
dzwoniąc pod nr 883 287 742,
lub pisząc na biuro@monitoring-system.pl
 
 
W obecnych czasach coraz częściej zdarzają się przypadki naruszenia naszej prywatności w postaci nie uzasadnionego wtargnięcia na teren posesji, włamań, napadów, kradzieży. Decydując się na urlop poza domem czy wyjeżdżając na długie wakację nie zawsze możemy polegać na sąsiadach, szczególnie jeżeli nasz dom jest zlokalizowany zdala od innych posesji. 
 
Pojawia się pytanie, jak zabezpieczyć dom, mieszkanie przed włamaniem 
 
Stosowanie różnego rodzaju zabezpieczeń mechanicznych typu drzwi antywłamaniowe, specjalne zamki, okna antywłamaniowe, kłudki, szyfry są elementami bardzo ważnymi jednak oferują zabezpieczenie domu tylko po części. Na szczęście dzisiejsza, zaawansowana technika oferuje nam również wiele skutecznych alternatyw zabezpieczenia mienia. Doskonałym dopełnieniem zabezpieczeń mechanicznych jest monitoring domu, który skutecznie odstrasza potencjalnych złodziei.Całodobowy monitoring posesji zwiększa nasze szanse w przypadku aktów wandalizmu, dewastacji, zniszczenia, podpalenia itp. i może być materiałem dowodowym w sprawie na Policji. W zależności od zastosowanego rodzaju dysku twardego materiał może być przechowywany nawet do kilku miesięcy wstecz.
 
Firma Monitoring & IT skupia w swoich szeregach specjalistów z branż: systemy zabezpieczeń, instalacje elektryczne oraz obsługa informatyczna. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaprojektować i wykonać monitoring domu dopasowany elastycznie do twoich wymagań. Jeżeli interesuje cię również alarm domowy zapraszamy do kontaktu.
 
Opierając się o zaawansowaną technologie jaką oferują obecne rejestratory BCS możliwe jest ustawienie urządzenia tak aby zapewnić ci monitoring onlinePozatym udostępniamy również możliwość podglądu obrazu z kamer w każdym miejscu w domu, zaczynając od każdego komputera dostępnego w sieci lokalnej, poprzez tablety na telefonach komórkowych kończąc(dedykowana aplikacja). Jeżeli w danej chwili znajdujesz się poza domem, na wakacjach, na urlopie, w pracy, wystarczy dostęp do przeglądarki aby uruchomić Monitoring przez Internet i podglądnąć co się dzieje na terenie twojej posesji 24 godziny na dobę. 
 
Często zdarza się także, że z braku czasu jesteśmy zmuszeni pozostawiać nasze dzieci z opiekunką na długie godziny. Dzięki kamerom mamy możliwość kontroli opiekunki czy należycie wykonuje swoje obowiązki. Monitoring na zewnątrz domu powinien być uprzednio solidnie zaprojektowany i dokładnie przemyślany. Kamery powinny być umiejscowione tak aby obejmować możliwie jak najwyraźniej wszystkie wejścia i okna. W kluczowych punktach jak drzwi wejściowe czy drzwi garażowe powinny zostać zastosowane kamery oferujące jakość wystarczającą do rozpoznania twarzy intruza.  
 
 
Nasi specjaliści pomogą Państwu w doborze odpowiednich  kamer do panujących warunków. Oferujemy projekt, montaż, uruchomienie i obsługę całego systemu tak aby twój monitoring domu był niezawodny i skuteczny. 
 
Jeżeli jednak posiadasz niezbędną wiedzę i chciałbyś montażu dokonać sam, w takiej sytuacji proponujemy zestawy monitoringu dostępne w naszym sklepie. Gotowe , kompletne zestawy do monitoringu wewnętrznego jak i zewnętrznego znajdziesz poniżej oraz w menu sklepu MONITORING. Nasza obsługa techniczna oferuje pełne wsparcie podczas montażu i uruchomienia zestawu.
 
Jeżeli potrzebujesz zestaw zawierający konkretny rejestrator bądź wybrane przez ciebie kamery skontaktuj się z nami a skompletujemy dla ciebie taki zestaw uwzględniając zniżkę cenową. Pamiętaj, w zestawie sprzęt otrzymasz zawsze taniej!

 

       

                  

 

Autor: Monitoring-system.pl
copyright, symbol: © 
Wygodę i duży wybór metod płatności zapewnia Transferuj.pl

X
ELEKTRONICZNE SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ
Kamery, Telewizja Przemysłowa CCTV IP, Alarmy, Domofony, Sieci komputerowe, Anteny WIFI, Kontrola dostępu, Rejestracja czasu pracy
Sklep, Dystrybucja
Instalacje, Usługi
W naszym sklepie mogą Państwo zakupić nowy, oryginalny sprzęt z pełną gwarancją producenta. Zestawy do monitoringu, zestawy alarmowe, zestawy bezprzewodowe, urządzenia sieciowe IP.
Oferujemy również montaż kamer monitoringu, instalacje alarmowe, montaż domofonów, systemy bezprzewodowe, instalacje kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy, instalacje nisko-prądowe. Nasze usługi objęte są pełną gwarancją. Sprawdź nasze realizacje i referencje.