Sprawdź co kupujesz >>

Lubię to!

Systemy alarmowe

System alarmowy w obecnych czasach jest kluczowym czynnikiem zapewniającym skuteczną ochronę twojego mienia. Popularne systemy SSWiN (System sygnalizacji włamań i napadu) mają za zadanie sygnalizować każde włamanie lub nie uprawnione wtargnięcie na teren posesji właściciela wszczynając alarm dźwiękowy oraz wysyłając natychmiastowe powiadomienie do właściciela lub grup interwencyjnych. System alarmowy SSWiN jest doskonałym uzupełnieniem zabezpieczeń mechanicznych, które często dla doświadczonych włamywaczy okazują się zbyt słabe i prymitywne.

Systemy alarmowe potrafią nie tylko chronić przed włamaniami ale także nie rzadko są stosowane do różnego rodzaju innych powiadomień jak np. stężenie tlenku węgla, poziom temperatury, stężenie dymu. Ze względu na funkcję wyróżniamy:

 • Czujka PIR
 • Czujka stłuczeniowa
 • Czujka Sufitowa
 • Czujka dymu i temperatury
 • Czujka Gazu
 • Czujka od zalania wodą

W skład systemu alarmowego SSWiN wchodzi:

CENTRALA ALARMOWA z akumalotorem awaryjnym

Czujki alarmowe

Manipulator (uzbrajanie, rozbrajanie alarmu)

Sygnalizator dźwiękowy 

Powiadomienie bezprzewodowe

 

Instalacja systemu alarmowego powinna zostać uprzednio solidnie zaprojektowana uwzględniając przy tym najdrobniejsze szczegóły oraz problemy jakie mogą się pojawić podczas montażu wszystkich urządzeń na danym obiekcie. Projekt nawet prostego systemu alarmowego powienien zostać oparty na możliwych scenariuszach włamania, poszczególne elementy należy rozmieścić najlepiej tak aby były jak najmniej widoczne dla potencjalnego włamywacza. W szczególności serce systemu jakimi są centrala oraz sygnalizator dźwiękowy powinny zostać umieszczone możliwie w jak najbardziej niedostępnych miejscach.

Mimo dostępności do wielu tanich i prostych zestawów alarmowych jakie obecnie można spotkać na rynku, nie zaleca się dokonywania samodzielnej instalacji SSWiN. Należy pamiętać, że każda instalacja systemu alarmowego musi być dopasowana do warunków jakie panują na obiekcie tak aby zapewniała maksymalną skuteczność przy minimalnym prawdopodobieństwie awarii.

Każda instalacja wymaga indywidualnego podejścia z uwzględnieniem różnych rodzajów stosowanych urządzeń.

 

W sprawie przygotowania wyceny SYSTEMU ALARMOWEGO prosimy o kontakt:

poprzez formularz w zakładce Kontakt

bezpośrednio pod adres biuro@monitoring-system.pl

dzwoniąc pod nr tel. 883 287 742

 

Prosimy o podanie informacji dotyczących instalacji:
 • Lokalizacja - Adres, miasto
 • Miejsce instalacji ALARMU - dom, sklep, biuro, magazyn, hurtownia?
 • Ilość pomieszczeń, które mają zostać objęte dozorem z podziałem na poszczególne kondygnacje?
 • Czy system oprócz sygnalizatora dźwiękowego ma zostać również wyposażony w moduł GSM z powiadomieniem na telefon komórkowy? 
 • Czy system ma zawierać powiadomianie GRUP INTERWENCYJNYCH? (współpracujemy z firmami ochroniarskimi)
 
Po otrzymaniu od Państwa zapytania w oparciu o podane parametry instalacji sporządzamy wstępną wycenę w czasie do 48h.  (firma Monitoring & IT zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zlecenia bez podania przyczyny)
 
Jeżeli wycena zostanie zaakceptowana - wtedy umawiamy się z Państwem na wizytę w obiekcie w celu obejrzenia lokalu, zaplanowania instalacji oraz ustalenia terminu montażu.
 
Czas montażu naszej ekipy zależy od metrażu obiektu, ilości pomieszczeń które mają zostać objęte dozorem. Z reguły trwa to od 1-3 dni
 
 
Po ukończeniu prac otrzymują Państwo od nas 
 

​Gwarancje i wsparcie serwisowe 

Rabaty na wybrane produkty w naszym sklepie 

 
 

Kamery do monitoringu - telewizja przemysłowa

W obecnych czasach monitoring stanowi nieodłączny element naszego życia. Dzięki niemu można kontrolować obiekty użyteczności publicznej i instytucje prywatne. Coraz częściej stosowany jest także do podniesienia poziomu bezpieczeństwa w domach i mieszkaniach. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów proponujemy różnorodne kamery do monitoringu. Telewizja przemysłowa, czyli system przekazywania obrazu w zamkniętej przestrzeni pozwala na nadzór określonych pomieszczeń. Jest stosowana w obiektach usługowo-handlowych, ale też w prywatnych przedsiębiorstwach i firmach. Telewizja przemysłowa to środek przeznaczony do obserwacji, rejestrowania i sygnalizowania zdarzeń, świadczących o niebezpieczeństwie i zagrożeniu. Znajdziecie tu Państwo kamery do minitoringu takie jak CVI Full HD, Turbo HD HQ-VISION, rejestratory HD-CVI, rejestratory Turbo HD HQ-VISION, kamery CCTV i wiele innych. Wysoko wyspecjalizowane urządzenia zwiększą bezpieczeństwo Państwa otoczenia i chronionej przestrzeni. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wygodę i duży wybór metod płatności zapewnia Transferuj.pl

X
ELEKTRONICZNE SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ
Kamery, Telewizja Przemysłowa CCTV IP, Alarmy, Domofony, Sieci komputerowe, Anteny WIFI, Kontrola dostępu, Rejestracja czasu pracy
Sklep, Dystrybucja
Instalacje, Usługi
W naszym sklepie mogą Państwo zakupić nowy, oryginalny sprzęt z pełną gwarancją producenta. Zestawy do monitoringu, zestawy alarmowe, zestawy bezprzewodowe, urządzenia sieciowe IP.
Oferujemy również montaż kamer monitoringu, instalacje alarmowe, montaż domofonów, systemy bezprzewodowe, instalacje kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy, instalacje nisko-prądowe. Nasze usługi objęte są pełną gwarancją. Sprawdź nasze realizacje i referencje.